Wśród innowacyjnych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który znakomicie sprawdza się w swojej roli i w dodatku niemało przydatnych funkcji.

towar został wyekwipowany w poręczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 poziomów. Precyzyjny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie posiada rtęci ani szkła.

równocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia poręczną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki temu użytkownik z łatwością może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem artykułu jest dość obfity ekran, który ułatwia odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja automatycznego wyłączania.

Termometr olśniewa progresywnym designem i użytecznym kształtem. Do zestawu pozostały dołączone dwie baterie. Opis produktu: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie posiada rtęci ani szkła pasuje do dezynfekcji precyzyjność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja automatycznego wyłączania pokaźny wyświetlacz Dwie baterie w komplecie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy