Magnetyczna układanka Magnetibook Janod - Pojazdy J02715, J02715

od 0,00 PLN

Magnetyczna układanka dla dzieci "Pojazdy" Zależy ci na rozwoju kreatywności i spostrzegawczości swego dziecka? Magnetyczna układanka firmy Janod jest tym, czego szukasz! Przenieś się wraz ze swym maluchem w świat pojazdów dzięki tej układance magnetycznej dla dzieci.

Francuski producent od lat znany jest na całym świecie z zabawek oraz gier dla całej rodziny. Magnetibook firmy Janod to układanka magnetyczna z pojazdami, które zapewnią Wam długie godziny perfekcyjnej rozrywki.

Co zawiera komplet? W pudełku z magnetyczną układanką dla dziewczynki i chłopca można znaleźć aż 50 kolorowych magnesów z ilustracjami zróżnicowanych środków transportu, takimi jak autobusy czy samochody. Na dodatek w skład zestawu magnetycznej układanki od Janod wchodzi też 18 kart z przykładowymi ilustracjami, osiągalnymi do stworzenia za pomocą magnesów.

To daje naprawdę nieograniczone możliwości rozrywki, rozwijającej kreatywność, a także zdolności manualne. Całość zapakowana się w pudełko z konkretnego, sztywnego kartonu, atrakcyjnie prezentującego się na półce.

Układanka magnetyczna od Janod to znakomity pomysł na prezent, niezależnie od okazji. Moc zabawy od producenta Janod Francuski firma swoją działalność rozpoczął w 1970 roku. Od tego czasu bezustannie dostarcza kolejnym pokoleniom wyśmienitej zabawy.

Jakość, niepowtarzalność i progresywność - te przymioty najlepiej określają markę Janod. Magnetyczna układanka z Pojazdami jest tego najlepszym dowodem. Ta firma stwarza produkty z drewna oraz innych potężnych tworzyw.

Ale przede wszystkim - z dziecięcych marzeń! Szczegółowe dane: ilość części: 68 materiał: magnes/ twardy karton design: Francja waga układanki: 0,68 kg wymiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH