Janod Magnetyczna układanka magnetibook - zwierzęta j02723

od 0,00 PLN

Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej producenta JANOD to świetna zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnesów, które dziecko może dowolnie łączyć we wzory. Układanka ta będzie służyć przed długi czas i nieprędko się znudzi, bo daje niemało możliwości kreacji. Jest przepięknie wytwarzana, co ponadto rozbudza zmysł artystyczny, a dodatkowo ćwiczy logiczne myślenie oraz wydajność manualną u dziecka.

Magnetibook Zwierzęta zawiera 30 kolorowych magnesów z elementami ciała zwierząt oraz 10 kart ze zwierzętami, które można stworzyć przy ich użyciu. To znakomita rozrywka dla niewielkich zwolenników fauny i wszelkich twórczych dzieci.

Opakowanie wytworzone jest ze sztywnego kartonu w formie książki. Plansza magnetyczna jest równocześnie wewnętrzną stroną okładki. Dwie przegródki we wnętrzu pomagają utrzymać porządek w magnesach i kartach. Całość przedstawia się nad wyraz estetycznie i perfekcyjnie pasuje na podarunek.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące nowoczesność z francuskim designem i najwyższą jakością. Oryginalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych potężnych, trwałych tworzyw, a przeważnie – z dziecięcych marzeń!

Janod – JUST PLAY

kategoria: zabawki magnetyczne
kolekcja: magnetibook
indeks: J02723
producent: Janod
wiek: 3-8
ilość składników: 40
materiał: magnes/ twardy karton
design: Francja
waga towaru: 0,7 kg
rozmiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH