VOUCHER DĘBOWY o wartości 500 zł

od 500,00 PLN

Chcesz komuś podarować wyjątkowy podarunek? poprawnie, że tu jesteś!

Karta podarunkowa LYSNE.PL to nad wyraz uniwersalny podarunek. Doskonały w swej prostocie. Rozwiąże Twój problem, jeśli nie masz pomysłu na upominek. To doskonała alternatywa dla nudnych, konwencjonalnych prezentów. Nadzwyczajny na każdą okazję - parapetówkę, wesele, rocznicę ślubu, urodziny, imieniny i dla każdego - żony, męża, taty, mamy czy po prostu kogoś bliskiego.

To proste – starczy wybrać nazwę vouchera i kwotę jaka ma znajdować się na bonie podarunkowym i dokonać zakupu. Obdarowany będzie mógł wybrać swój podarunek – wymarzone oświetlenie do swego wnętrza. Zainspiruj go razem z nami – WWW.LYSNE.PL

Voucher na prezent nie jest zwykłym prezentem – to prawdziwa magia.

Zamawiając naszą drewnianą kartę podarunkową otrzymasz ją w przepięknie zapakowanym stylowym, ekologicznym opakowaniu. Voucher podarunkowy wyślemy w ciągu 24h na wyznaczony poprzez Ciebie adres (Twój lub solenizanta). Na voucherze znajdować będzie się specjalny kod, który należy wpisać w trakcie składania zamówienia w naszym sklepie lub okazać go w salonie firmowym w Częstochowie. Kwota zamówienia zostanie zrabatowana o wartość karty podarunkowej. Bon podarunkowy ważny jest 24 miesiące więc Obdarowany będzie mieć mnóstwo czasu na wybór swego wymarzonego prezentu.