VOUCHER DĘBOWY o wartości 500 zł

od 500,00 PLN

Chcesz komuś podarować unikatowy podarek? dobrze, iż tu jesteś!

Karta podarunkowa LYSNE.PL to niezwykle uniwersalny upominek. Znakomity w swojej prostocie. Rozwiąże Twój problem, jeśli nie masz pomysłu na prezent. To perfekcyjna alternatywa dla nudnych, konwencjonalnych prezentów. Wyśmienity na każdą okazję - parapetówkę, wesele, rocznicę ślubu, urodziny, imieniny i dla każdego - żony, męża, taty, mamy czy po prostu kogoś bliskiego.

To proste – wystarczy wybrać nazwę vouchera i kwotę jaka ma znajdować się na bonie podarunkowym i dokonać zakupu. Obdarowany będzie mógł wybrać swój upominek – wymarzone oświetlenie do swego wnętrza. Zainspiruj go razem z nami – WWW.LYSNE.PL

Voucher na podarek nie jest zwykłym prezentem – to prawdziwa magia.

Zamawiając naszą drewnianą kartę podarunkową otrzymasz ją w przepięknie zapakowanym gustownym, organicznym opakowaniu. Voucher podarunkowy wyślemy w ciągu 24h na wskazany poprzez Ciebie adres (Twój albo solenizanta). Na voucherze znajdować będzie się specjalny kod, który należy wpisać w trakcie składania zamówienia w naszym sklepie albo okazać go w salonie firmowym w Częstochowie. Kwota zamówienia zostanie zrabatowana o wartość karty podarunkowej. Bon podarunkowy ważny jest 24 miesiące więc Obdarowany będzie mieć dużo czasu na wybór swojego wymarzonego prezentu.