Chanel Coco Mademoiselle 100ml W Woda toaletowa Tester – wymyślne damy mają z reguły swoje ulubione pachnidła i własny fason. Jednak młode dziewczęta dopiero szukają swojego miejsca w świecie kobiet. Ich pierwsze wykwintne perfumy nie mogą przytłaczać klasycznym standardem i skostniałą od banału forma.

Dla nich właśnie powstała ta kompozycja – żywiołowa, progresywna i świeża. Romantyczne połączenie subtelnych nut zapachowych perfekcyjnie pasuje dla pełnych uroku młodych kobiet. Nie znaczy jednak, iż nie ma w nich nic z elegancji i szyku – wręcz przeciwnie.

marka Chanel słynie wszak z elitarnych produktów dla najbardziej wymagających pań. Dziewczęcy zapach musi kusić słodyczą i niewinnością. Rześki powiew świeżości i owocowe aromaty to najlepsza propozycja dla każdej młodej kobiety.

Chanel Coco Mademoiselle oparły swój niezwykły skład na mieszance białego piżma, wanilii i wetywerii. To najlepsza baza dla kwiatowo-owocowych aromatów bijących z tej wody. Perfumy dla młodych dam nie mogą cechować się nadmiernym przeładowaniem i nachalnym bogactwem nut zapachowych.

W tym wypadku postawiono na najbardziej przyjemne dla nozdrzy minimum. Słodkie zestawienie róży, jaśminu i bergamotki z cytrusową świeżością pomarańczy. To wszystko co potrzebne jest młodej, spektakularnej kobiecie.

Mademoiselle to przystępna,szczególnie harmonijna mieszanka najbardziej dziewczęcych zapachów natury. Nie oznacza to jednak, iż z czaru tej wody skorzystać nie mogą także panie w kwiecie wieku – w końcu najważniejsze jest to, czy ktoś jest młody duchem.

Nuty zapachowe: Nuta głowy: pomarańcza, bergamotka Nuta serca: jaśmin, róża Nuta podstawy: paczula, wetyweria, białe piżmo, wanilia