G21 Gracioso

od 0,00 PLN

Kolor: czarny, stalowy • Moc: 200 W
Przykłady wykorzystania Wyciskarki G21 Gracioso
Poniżej wyłącznie wskazana jedynie część możliwości wyciskarki G21 Gracioso:

 • świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. Burak, marchewka,
 • pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek
 • zdrowotne nalewki z, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach
 • oczyszczające soki z warzyw liściastych np. Sałaty, czy pokrzywy
 • bio przeciery z pomidorów czy ogórków
 • mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego oraz ze wszelkiego innego igliwia, zbóż

a na dodatek także:
 • przy pomocy dodatkowej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny artykuł)

Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso?
G21 Gracioso to artykuł z najwyższej półki dla osób lubiących sobie maksymalną efektywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, innowacyjny wygląd i perfekcję pod kątem technologicznym. To artykuł dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso oferuje nad wyraz obfity otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka sprawia, iż wyciskanie wolnymi obrotami staje się efektywne, przyjemne i szybkie. Ceramiczny ślimak wraz ze szklanym pojemnikiem na sok zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swych najbliższych. G21 Gracioso ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w prosty i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta pozwala na to, aby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych. Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej sprawnie z soków niż z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków świetnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną. Jest to także wyśmienity produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się nieprzeciętnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dopełniające, wszędzie tam gdzie liczy się produktywność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd. Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, perfekcyjnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na minimalistycznie” (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach. Wyciskarka G21 Gracioso jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które pozwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

uzyskujesz spory otwór wsadowy
Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, iż wszystkie uwagi klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek pozostały zgromadzone i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso. Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest niezwykle pokaźny otwór wsadowy tej wyciskarki. Marka wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie choćby całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm. Wielki otwór wsadowy spowoduje że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyposażony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

duży ceramiczny ślimak
Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest jeszcze wydajność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dobrana do otworu wsadowego tak żeby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego. Czym obszerniejsza średnica ślimaka tym sprawniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Marka wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm. Ważną kwestią jest także materiał z jakiego został produkowany ślimak. W sytuacji wyciskarki Gracioso firma umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych tworzyw stosowanych do kontaktu z żywnością. Już w starożytnych czasach była stosowana do produkcji naczyń. Użycie ceramiki zapewnia, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z tworzyw nienaturalnych).

doskonałe dostosowanie i zestrojenie podzespołów
Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest genialnie zestrojona ze sobą tak żeby wyciskać maksymalną ilość soku. Ta nowoczesna kompozycja umożliwia wyciskanie równocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to mnóstwo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej
Wyciskarka G21 Gracioso wyposażona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja używana rzadko ale jednak czasami się przydaje (np. Czasami produkt potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie (kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli błyskawicznie wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki.

W G21 Gracioso wyszukasz najwyższej jakości silnik indukcyjny
Silnik użyty w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, żeby był produktywny i cichy. Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne znamionują się najwyższym stopniem bezusterkowości, są niezawodne. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się produktywnością przez długie lata. Silnik indukcyjny w G21 Gracioso cechuje się dodatkowo ogromną siłą w chwili rozruchu, co bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i konieczna jest obszerna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach). Nad wyraz dużą zaletą jest również cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane poprzez G21 Gracioso wynoszą wyłącznie 50dB. Soki możesz wyciskać nawet gdy inni domownicy śpią jeszcze.

Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie
G21 Gracioso to wyciskarka która pozostała zaprojektowana z myślą o częstym używaniu. Inżynierowie wyznaczyli cel aby wyciskanie było szybkie i skuteczne lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka pozostała tak zbudowana aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę. Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to żeby urządzenie rozmontować, a także umyć. To niezmiernie ważne by wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długookresowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu. Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie jedynie kilka minut. Postaw na prostotą i wydajną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

zaimplementowane zabezpieczenie przed przegrzaniem
Wyciskarka G21 Gracioso pozostała zaopatrzona w system gwarantujący długofalowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, broniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem. Dzięki wielkiemu otworowi wsadowemu, a także szerokiemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców).

Korek niekapek
G21 Gracioso pozostała wyekwipowana w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje. Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z zróżnicowanych artykułów w środku znacznej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki czemu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź również podmienienie naczynia na puste. Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie zabrać do ręki pełny pojemnik soku.

Oprócz produktywnej wyciskarki, możesz otrzymać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego oraz sorbetów lodowych
Wyciskarka G21 Gracioso pozostała zbudowana tak żeby u (umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków. Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny towar w naszym sklepie.

G21 Gracioso uzyskujesz komfort oraz ciszę
Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, żeby jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku mieści się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie zezwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę.

Obroty są wolne, lecz nie za wolne
szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak dobrana poprzez inżynierów szybkość sprawia, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta szybkość w połączeniu z sporym otworem wsadowym oraz sporym ślimakiem pozwala w przygotować sok prędko i bez długofalowego przebywania w kuchnii. Jest to widoczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest bardzo długi, na dodatek mycie sit jest uciążliwe przez co stosowanie wyciskarki staje się niewygodne i poprzez to sporadyczne.

jednostajna praca
Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w przeciwpoślizgową podstawę dzięki temu nie musimy się martwić o „wędrowanie” urządzenia po blacie kuchennym

zobacz czym się różni wyciskarka G21 Gracioso od innych wyciskarek firmy G21 - przygotowaliśmy porównianie
div class="container">

otrzymujesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free)
Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie niezbędne atesty umożliwiające jej dystrybujcje i używanie na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły również brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free)

Co otrzymasz w zestawie G21 Gracioso
W wytwornym pudełku G21 Gracioso wynajdziesz: • wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem)
 • 2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady)
 • poręczny tłoczek
 • stojak do suszenia elementów wyciskarki
 • instrukcja obsługi w języku polskim

Dlaczego warto posiadać wyciskarkę Gracioso marki G21
G21 to wiodąca i nowoczesna firma artykułów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, dodatkowo tzw. RAW FOOD (surowe diety). Od samego początku istnienia firma G21 zajmuje się produkcją sprzętów ktróre pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie oprócz wyciskarek ma także fachowe blendery wysokiej mocy,, a także szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów. G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych kupujących na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, skuteczność, ergonomia potwierdzona jednocześnie przez domowników jak i profesjonalnych kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach. Do produkcji wyciskarek używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam cykl produkcyjny jest oparte o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej. Wyciskarki marki G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej klientów decyduje się na markę G21, ze względu na najkorzystniejszą proporcję jakości i mocy do ceny. G21 stawia ponadto na elegancję i design. Wyciskarki G21 perfekcyjnie wpiszą się w kolorystykę i fason, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.
Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii marka G21 jest liderem.