G21 Gracioso

od 0,00 PLN

Kolor: czarny, stalowy • Moc: 200 W

W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy albo na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix & Go Cool stanie na wysokości zadania nadzwyczajnie. Do urządzenia dodano dwie mobilne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju.

Butelki o objętości 600 ml zezwalają na zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce. Progresywne wkłady chłodzące do butelek umożliwiają utrzymanie niskiej temperatury napoju przez kilka godzin. Nawet jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on równie świeży i schłodzony.

Urządzenie jest kompaktowe, a załączone butelki pasują wymiarowo do standardowych uchwytów samochodowych. Dzięki temu, że przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni.

A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i lepsze niżeli jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Wystarczy zblendować i w drogę. Najważniejsze właściwości: Jakość PREMIUM od lidera w branży wyciskarek Tylko 70 obr.

/ minutę Moc 200 W wielki ceramiczny ślimak znaczny otwór wsadowy (75mm) Multifunkcyjna (soki,sorbety lodowe) Bezpiecznie produkowana - BPA Free bardzo progresywny design najlepszy proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji Przykłady zastosowania Wyciskarki G21 Gracioso Poniżej wskazana tylko część możliwości wyciskarki G21 Gracioso: świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych, tj.

burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z cebuli, pigwy, szyszek chmielu oraz z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

sałaty czy pokrzywy bioprzeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszelkiego innego igliwia, zbóż a dodatkowo dodatkowo: przy pomocy uzupełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny towar) Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso? G21 Gracioso to produkt z najwyższej półki dla osób lubiących sobie maksymalną wydajność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, nowoczesny wygląd i perfekcję pod kątem technologicznym.

To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso proponuje niezwykle spory otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, że wyciskanie wolnymi obrotami staje się efektywne, przyjemne i szybkie.

Ceramiczny ślimak zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

G21 Gracioso ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w przystępny i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta umożliwia to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej wydajnie z soków aniżeli z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków genialnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

Jest to także nieprzeciętny towar dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się perfekcyjnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dodatkowe, wszędzie tam, gdzie liczy się produktywność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, wspaniale nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na ascetycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

Wyciskarka G21 Gracioso jest genialnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które pozwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

uzyskujesz znaczny otwór wsadowy Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, że wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek, zostały skatalogowane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

Jedną, z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest szczególnie spory otwór wsadowy tej wyciskarki. Firma wyposażył wyciskarkę w otwór zezwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

pokaźny otwór wsadowy spowoduje, że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyposażony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

spory ceramiczny ślimak Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest na dodatek wydajność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dostosowana do otworu wsadowego tak, aby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

Czym większa średnica ślimaka, tym produktywniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Producent wyciskarki G21 Gracioso, wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

Ważną kwestią jest w dodatku materiał, z jakiego został tworzony ślimak. W przypadku wyciskarki Gracioso, marka umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów używanych do kontaktu z żywnością.

Już w starożytnych czasach była wykorzystywana do produkcji naczyń. Użycie ceramiki gwarantuje, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak, jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów nienaturalnych).

nadzwyczajne dobranie i zestrojenie podzespołów Całość systemu wyciskania (ślimak, sito) jest nadzwyczajnie zestrojona ze sobą tak, by wyciskać maksymalną ilość soku. Ta zaawansowana kompozycja pozwala na wyciskanie jednocześnie twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to sporo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej Wyciskarka G21 Gracioso zaopatrzona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja stosowana rzadko, ale jednak czasem się przydaje, np.

czasami produkt potrafi się zablokować w tubie i wykonanie kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli błyskawicznie wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 Gracioso odszukasz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zaimplementowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, by był efektywny i cichy.

Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne cechują się najwyższym poziomym niezawodności, są bezusterkowe. Co do zasady, urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się produktywnością przez długie lata.

Silnik indukcyjny w G21 Gracioso cechuje się jeszcze ogromną siłą w momencie rozruchu, co sprawia,bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i niezbędna jest znaczna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

szczególnie dużą zaletą jest ponadto cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane poprzez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać nawet, gdy inni domownicy śpią jeszcze. Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie G21 Gracioso to wyciskarka, która została zaprojektowana z myślą o częstym wykorzystywaniu.

Inżynierowie wyznaczyli cel, żeby wyciskanie było prędkie i wydajne, lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana, aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to, by urządzenie rozmontować oraz umyć. To niezmiernie ważne, żeby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długookresowym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i skuteczną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w system gwarantujący długotrwałe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

Dzięki wielkiemu otworowi wsadowemu, a także wielkiemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). Korek niekapek G21 Gracioso została wyekwipowana w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z przeróżnych produktów we wnętrzu sporej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki czemu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie, kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku, bądź też podmienienie naczynia na puste.

Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. Wystarczy, że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie wziąć do ręki pełny pojemnik soku. Oprócz produktywnej wyciskarki, możesz dostać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego, a także sorbetów lodowych Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak, aby umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego, zaskoczysz swych domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka przystępna jest jako oddzielny produkt w naszym sklepie. Dzięki G21 Gracioso uzyskujesz komfort oraz ciszę Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, aby jej obsługa była prosta i przyjemna.

Poziom natężenia dźwięku zawiera się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie pozwala na prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym przez drugą osobę.

szybkość obrotowa wyciskarki to 70 obr/min Tak przypasowana przez inżynierów prędkość sprawia, iż owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast, z drugiej strony ta szybkość w połączeniu z obszernym otworem wsadowym i wielkim ślimakiem, pozwala przygotować sok błyskawicznie i bez długookresowego przebywania w kuchni.

Jest to wyraźne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie cykl przygotowywania w nich soku jest nad wyraz długi, dodatkowo mycie sit jest uciążliwe, przez co wykorzystywanie wyciskarki staje się niewygodne i poprzez to sporadyczne.

zrównoważona praca Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w przeciwpoślizgową podstawę, dzięki temu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym. Dostajesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie niezbędne certyfikaty, umożliwiające jej dystrybucję i wykorzystywanie na terenie Polski, a także Unii Europejskiej.

Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły jeszcze brak wydobywania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Gracioso są oznaczone BPA Free) Co otrzymasz w pakiecie G21 Gracioso: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) praktyczny tłoczek stojak do suszenia składników wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto posiadać wyciskarkę Gracioso firmy G21? G21 to wiodąca i innowacyjna producent produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, też tzw.

RAW FOOD (surowe diety). Od samego początku istnienia, firma G21 zajmuje się produkcją sprzętów, które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swej ofercie, oprócz wyciskarek, ma także fachowe blendery wysokiej mocy oraz szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona zarówno poprzez domowników, jak i fachowych kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach.

Do produkcji wyciskarek wykorzystywane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród urządzeń przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

Wyciskarki marki G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które mają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na markę G21, ze względu na najkorzystniejszą proporcję jakości i mocy do ceny.

G21 stawia na dodatek na elegancję i design. Wyciskarki G21 doskonale wpiszą się w kolorystykę i styl każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności, będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny.