Hurom HZ

od 1549,00 PLN

Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse, blokada kapania, regulacja gęstości soku • Kolor: czerwony, złoty, różowy, stalowy, srebrny • Moc: 150 W • Prędkość obrotowa: 43 obr/min • Ilość prędkości: 2 • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l • Pojemnik na sok: tak • Pojemność pojemnika na miąższ: 0.5 l • Pojemnik na miąższ: tak

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Lepsza wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj wyposażona w nowocześniejszy i bardziej efektywny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka dzisiaj większy niż dotychczas otwór wsadowy, a także nową, całkowicie szczelną misę, która widocznie ułatwia cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak prosta i intuicyjna.

Hurom HZS to najnowszy artykuł z serii Premium, która podkreśla się obudową wytworzoną ze stali , a także bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów oraz squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i komfortowojszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Pokaźniejszy niżeli dotychczas otwór wsadowy i nowa, całkowicie szczelna misa sprawiają, iż wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom kupujących i w najnowszej kolekcji wprowadził drugi, 2-krotnie obszerniejszy niż dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo obszerniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał dodatkowo typowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich produktów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, pokaźniejszy otwór wsadowy połączony jest na dodatek z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która nieskomplikowane wsypywanie niepokaźnych, kolistych elementów, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki czemu jest w całości szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń między wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w montażu, demontażu, a także myciu i zezwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza ilość pulpy to na dodatek łatwiejsze mycie. Ponadto w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki czemu można ją dokładnie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie producenta Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki progresywnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki aktualnie masz ochotę bez potrzeby używania dodatkowego sita.

Sok niezwykle klarowny albo gęsty z pokaźniejszą zawartością błonnika. Wystarczy ustawić manetkę w odpowiedniej pozycji. Najważniejsze cechy wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technologia Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z prędkością wyłącznie 43 obr./min co imituje proces ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Opatentowana manetka umożliwia kontrolę gęstości i zawartości błonnika wyciskanego soku, takdopasować go do indywidualnych potrzeb.

sprawność: udoskonalona konstrukcja wałka ślimakowego zapewnia maksymalną produktywność poprzez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: budowa pionowej wyciskarki Hurom gwarantuje czyszczenie sita i misy samoczynnie w trakcie wyciskania soku.

uzupełniające zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki mające kontakt z żywnością wyprodukowano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne komponenty jak wałek ślimakowy i sito produkowane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od konwencjonalnych tworzyw, co zapewnia wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i sporo innych. Wysoka kultura pracy: wykorzystane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyposażone zostały w czujniki bezpieczeństwa zezwalające na wykorzystywanie tylko przy dobrym zmontowaniu wszystkich elementów.

Szerokość otworu górnego oraz boczne umiejscowienie szerszego otworu uniemożliwiają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne odpowiednie chłodzenie i zapobiegają nowoczesna dostosowywana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej poprzez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, że może starannie kontrolować siłę wyciskania we wnętrzu misy w zależności od rodzaju elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnych produktów i starannie przypasować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać dostosowywanej manetki Hurom z zróżnicowanymi rodzajami produktów ] Najważniejsze właściwości wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa produktywność i przejrzystość spomiędzy wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zaimplementowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i dużo innych obudowa z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, przystępnej w trzech unikatowych kolorach - srebrny, złoty róż, czerwone wino innowacyjny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z szybkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością jedynie 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki nowoczesnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych i cyklu wyciskania szczególnie cicha i energooszczędna dzięki zaimplementowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w przypadku otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka automatycznie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody powiadamiające stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie komfortowy uchwyt upraszczający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyposażona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przezroczystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami