Yerba Mate Pajarito cytrynowo-miętowa (menta-limon)

od 16,99 PLN

Yerba Mate jako źródło energii i magnezu Yerba Mate jest wspaniałym substytutem dla kawy, a pod pewnymi względami jest ona znacznie skuteczniejsza. Dodając energii wyrównuje ph krwi i dostarcza cennego magnezu, przez co efekty jej pobudzenia są istotnie trwalsze w sytuacji innych naparów. Jest na dodatek wyraźnie sprawniejsza, ponieważ jedną porcje suszu można parzyć choćby czterokrotnie. Różnorodność Mikroskładników Yerba Mate dostarcza na dodatek wielu cennych składników odżywczych takich jak:
  • Ksantyny: należą one do stymulantów. Należą do nich kofeina i teobromina, występują ponadto w herbacie, kawie i czekoladzie.
  • Saponiny: posiadają działanie przeciwzapalne i mogą być produktywne w zniżaniu cholesterolu.
  • Polifenole: silne przeciwutleniacze, bronią komórki przed stresem oksydacyjnym i pomagają zachować młodość
Jak parzyć Yerba Mate?
  1. Yerba zaparzone na zimno. Będzie nieco delikatniejsza w smaku i w mocy, lecz przyjemnie nas ochłodzi i lekko pobudzi.
  2. Letnia woda (30-40°C) da nam nad wyraz łagodny napar, wówczas susz należy dłużej zanurzać w wodzie,otrzymać odpowiednią dawkę kofeiny.
  3. Woda o temperaturze 50-60°C też perfekcyjnie stanie na wysokości zadania do długiego parzenia Mate, taki napar możemy wypić choćby pod wieczór.
  4. 70-80°C da nam konwencjonalną moc Yerba Mate, czyli solidna kofeinowa dawka energii.
  5. Woda 90°C nad wyraz szybko zaparzy nam yerbe, dlatego po krótkim (do 1 minuty) parzeniu najlepiej przelać poprzez sitko nasz napar.
Dodatkowy rabat Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy do naszej oferty nie dodali czegoś więcej. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną promocje. Składając zamówienie w naszym sklepie otrzymasz na dodatek 10% rabat na przyszłe zamówienie! Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie niedługiego formularza, który wyślemy na Twoją skrzynkę po dokonaniu zakupu.