Żarówka samochodowa Philips VISION 12972PRB1 H7 PX26d/55W/12V, 6071

od 33,48 PLN

Rodzaj: H7
Informacja ogólna
widoczność w porównaniu ze typową żarówką, proponując wspaniałą produktywność wiązki światła w szczególnie konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia, co pozwala rozszerzyć bezpieczeństwo i wygodę.
właściwości
  • typ lampy: H7
  • Napięcie [V]: 12
  • Moc znamionowa [W]: 55
  • typ gniazda: PX26d
  • typ połączenia: opakowanie konturowe
Opis
Halogenowe żarówki samochodowe H7 producenta Philips z udoskonalonej kolekcji Vision, przeznaczone do świateł drogowych i mijania. Produkują o 30% więcej światła standardowe żarówki halogenowe dostępne na rynku. Emitowana wiązka jest nawet o 10m dłuższa, dzięki temu kierowca widzi lepiej i jest widziany poprzez pozostałych uczestników ruchu. Właściwe oświetlenie to podstawa bezpiecznej i wygodnej jazdy. Produkty Philips oferują jakość pierwszego montażu w dostępnej cenie i są przeważnie wybierane poprzez producentów pojazdów na świecie. Zaleca się zawsze wymieniać obie żarówki równocześnie.

wariant H7
marka Philips
EAN 8711500406071
Kod produktu PH-12972PRB1
Opakowanie 1szt.
Moc [W] 55W
Napięcie [V] 12V
wariant opakowania B1
linia 12V Car lighting
Trzonek PX26d
rodzaj H7
żarówki

Żarówki do samochodów, motocykli i ciężarówek wykonane są w kilku charakterystycznych rodzajach, wśród których uwydatnia się żarówki do reflektorów, kierunkowskazów, a także świateł hamowania. Wszystkie typy żarówek spełniają oczekiwania międzynarodowych i krajowych przepisów, regulujących warianty użytkowanych lamp. Wszystkie inne użycia oświetlenia samochodowego, na przykład oświetlenie wewnętrzne i lampy pomocnicze, mogą nie być prawnie dostosowywane, ale powszechne typy żarówek są używane poprzez wielu producentów aut.

O marce PHILIPS ZAROWKI

Założona w 1891 roku w holenderskim mieście Eindhoven fabryka lamp żarowych niemal od początku działalności odnosiła sukcesy – popyt na jej produkty sprawił, iż już w 1910 roku liczba pracowników wzrosła do 2000, a cztery lata później otwarto laboratorium badawcze, by jeszcze bardziej ulepszać wyroby. Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonania i , a także inwestycje w prekursorskie technologie sprawiły,producent, nazwana przez założycieli Philips, jest aktualnie jednym ze światowych liderów w wielu dziedzinach. Wyroby tej marki cieszą się zaufaniem w świecie medycyny i na rynku elektroniki konsumenckiej; żarówki i lampy ksenonowe firmy Philips są w dodatku częścią pierwszego wyposażenia wielu modeli pojazdów produkowanych przez czołowe światowe koncerny motoryzacyjne. Obecnie produkty wyprodukowane w licznych zakładach w 13 krajach sprzedawane są prawie na całym świecie, a roczne przychody marki przekraczają 25 miliardów euro. Wieloletnie doświadczenie w produkowaniu lamp żarowych i jarzeniowych przekłada się na zasobność asortymentu producenta Philips asygnowanego na rynek motoryzacyjny – w ofercie znajdują się wszystkie typy żarówek samochodowych, przystępne w pięciu rodzajach o zróżnicowanej barwie i intensywności światła, oraz oświetlenie do jazdy dziennej w technice LED. Stworzone ze szkła kwarcowego bańki żarówek tej marki znamionują się widoczną krystalicznością i podwyższoną trwałością.